banner image
Şahin & Lüleci Hukuk Bürosu

Ekibimiz

image

Oğuzhan Şahin

Avukat Oğuzhan Şahin ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almış ve lisans eğitimini 3,5 yılda başarıyla tamamlamıştır.

Erasmus+ kapsamında İtalya’da bulunan Università degli Studi di Cagliari’de bir dönem Hukuk Fakültesi eğitimine devam eden Avukat Oğuzhan Şahin, C1 seviyesinde İngilizce bilmektedir. Bunun yanı sıra başlangıç seviyesinde İtalyanca ve Almanca bilmektedir.

Yasal stajını tamamladıktan sonra saygın hukuk bürolarında avukatlık mesleğini sürdüren Oğuzhan Şahin 2023 yılında Şahin & Lüleci Hukuk ve Danışmanlık bürosunu kurmuştur.

Avukat Oğuzhan Şahin, çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olarak hukuk çalışmaları yürütmüştür. Kurmuş olduğu avukatlık bürosuyla İş Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Hukuku, Uluslararası Hukuk, Kira Hukuku, Sigorta Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

Şahin & Lüleci Hukuk ve Danışmanlık bürosu başta Ankara olmak üzere, İstanbul, Elazığ ve Malatya illerinde de faaliyet göstermektedir.

image

Fatih Ahmet Lüleci

Avukat Fatih Ahmet Lüleci Lise öğrenimi Elazığ Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde hukuk eğitimi almış olup, 3.24 ortalama ile onur öğrencisi olarak öğrenimini tamamlamıştır.

Yasal stajını Elazığ'da tamamladıktan sonra 2023 yılında Şahin & Lüleci Hukuk ve Danışmanlık bürosunu kurmuştur.

Avukat Fatih Ahmet Lüleci, çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olarak çalışmalarına devam etmekte olup, Gayrimenkul Hukuku, Kentsel Dönüşüm, Sağlık & İlaç Hukuku ,Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Eşya Hukuku ve Vergi Hukuku alanları başta olmak üzere birçok hukuk alanında faaliyet yürütmektedir.

Şahin & Lüleci Hukuk ve Danışmanlık bürosu başta Ankara olmak üzere, İstanbul, Elazığ ve Malatya illerinde de faaliyet göstermektedir.